Home

Șapte Luptător Plecare pentru clasament handbal feminin germania Cu susul în jos stâncă Spaniolă

Campionatul Mondial de handbal feminin. Danemarca, bronz după victoria cu  Suedia - Fanatik.ro
Campionatul Mondial de handbal feminin. Danemarca, bronz după victoria cu Suedia - Fanatik.ro

Ce au scris maghiarii după ce România a fost ”întoarsă” de Germania la CM!  Cum au numit-o pe Cristina Neagu
Ce au scris maghiarii după ce România a fost ”întoarsă” de Germania la CM! Cum au numit-o pe Cristina Neagu

Live Blog Handbal: România învinge la limită Polonia în ultimul meci de la  Mondial | Flashscore.ro
Live Blog Handbal: România învinge la limită Polonia în ultimul meci de la Mondial | Flashscore.ro

CM handbal feminin: România, eliminată oficial din competiție / Rezultatele  serii - HotNews.ro
CM handbal feminin: România, eliminată oficial din competiție / Rezultatele serii - HotNews.ro

Handbal feminin: Muntenegru, Franţa, Germania şi Olanda au câştigat grupele  primei faze a Campionatului Mondial | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: Muntenegru, Franţa, Germania şi Olanda au câştigat grupele primei faze a Campionatului Mondial | AGERPRES • Actualizează lumea.

Calculele calificării în semifinalele EHF EURO 2022 sunt simple pentru  România! ”Tricolorele”, la mâna lor
Calculele calificării în semifinalele EHF EURO 2022 sunt simple pentru România! ”Tricolorele”, la mâna lor

Germania, calificată matematic în sferturile Campionatului Mondial de handbal  feminin. O necunoscută în grupa României
Germania, calificată matematic în sferturile Campionatului Mondial de handbal feminin. O necunoscută în grupa României

CM Handbal (f): Favoritele, victorii în primele meciuri din Grupele  Principale (Rezultatele zilei) - HotNews.ro
CM Handbal (f): Favoritele, victorii în primele meciuri din Grupele Principale (Rezultatele zilei) - HotNews.ro

Ce a scris IHF după revenirea fabuloasă a Germaniei în "fața unei Românii  dezolante" - Eurosport
Ce a scris IHF după revenirea fabuloasă a Germaniei în "fața unei Românii dezolante" - Eurosport

Campionatul European de handbal feminin: Ultimele rezultate din grupe și  clasamentele finale - spotmedia.ro
Campionatul European de handbal feminin: Ultimele rezultate din grupe și clasamentele finale - spotmedia.ro

Romania
Romania

Mondialul de Handbal Feminin 2023: Germania – Romania 24-22. Eșec pentru  tricolore după o primă repriză foarte bună | Handbal | iAM SPORT
Mondialul de Handbal Feminin 2023: Germania – Romania 24-22. Eșec pentru tricolore după o primă repriză foarte bună | Handbal | iAM SPORT

Campionatul Mondial handbal feminin - Stiri - spotmedia.ro

Bietigheim - CSM București 26-24. Campioana României, eșec neașteptat în  Germania - Fanatik.ro
Bietigheim - CSM București 26-24. Campioana României, eșec neașteptat în Germania - Fanatik.ro

Cum arată grupa principală a României de la EHF Euro 2022: clasamentul și  programul meciurilor naționalei | Sport.ro
Cum arată grupa principală a României de la EHF Euro 2022: clasamentul și programul meciurilor naționalei | Sport.ro

România A Pierdut Cu Germania, La Campionatul Mondial De Handbal Feminin,  și Are Doar șanse Matematice Să Se Califice în „sferturi” | Libertatea
România A Pierdut Cu Germania, La Campionatul Mondial De Handbal Feminin, și Are Doar șanse Matematice Să Se Califice în „sferturi” | Libertatea

Video | Campionatul Mondial de Handbal din Japonia. Programul de AZI al  transmisiunilor Digi Sport. Rezultate și clasamente
Video | Campionatul Mondial de Handbal din Japonia. Programul de AZI al transmisiunilor Digi Sport. Rezultate și clasamente

Norvegia a distrus Olanda, iar România e liderul grupei cu un meci înainte  de semifinale | Digi24
Norvegia a distrus Olanda, iar România e liderul grupei cu un meci înainte de semifinale | Digi24

România şi-a aflat adversarele din grupa principală, la Campionatul Mondial  de handbal feminin! Când au loc meciurile şi situaţia din clasament
România şi-a aflat adversarele din grupa principală, la Campionatul Mondial de handbal feminin! Când au loc meciurile şi situaţia din clasament

România pierde cu Germania şi este ca şi eliminată de la mondialul de handbal  feminin
România pierde cu Germania şi este ca şi eliminată de la mondialul de handbal feminin

România - Germania 28-32, în ultimul meci pentru „tricolore” în grupa  principală de la Campionatul European de handbal
România - Germania 28-32, în ultimul meci pentru „tricolore” în grupa principală de la Campionatul European de handbal

Tabloul e complet » Știm cele 3 adversare ale României în grupele  principale la Campionatul Mondial + cum arată programul și noul clasament
Tabloul e complet » Știm cele 3 adversare ale României în grupele principale la Campionatul Mondial + cum arată programul și noul clasament