Home

Înşelăciune întâlni muntele Vezuviu finlanda romania fotbal Sfârșit cifră stai treaz

Finlanda - România, de la 21:45

Liga Naţiunilor | Finlanda - România 1-1. Remiză la Helsinki. Florin Tănase  a marcat golul pentru tricolori
Liga Naţiunilor | Finlanda - România 1-1. Remiză la Helsinki. Florin Tănase a marcat golul pentru tricolori

România a remizat cu Finlanda, 1-1, la Helsinki, în Liga Naţiunilor | Digi24

Romania – Finlanda 1-0. Primul succes pentru Edward Iordanescu la nationala  - Onlinesport.ro
Romania – Finlanda 1-0. Primul succes pentru Edward Iordanescu la nationala - Onlinesport.ro

România – Finlanda 1-0, în Liga Națiunilor. Tricolorii obțin prima victorie  cu Edi Iordănescu pe bancă - Stirileprotv.ro
România – Finlanda 1-0, în Liga Națiunilor. Tricolorii obțin prima victorie cu Edi Iordănescu pe bancă - Stirileprotv.ro

Naționala feminină a României, din nou învinsă în Nations League

România - Finlanda 1-0, în Liga Națiunilor. Bancu, erou în Giulești!

Fotbal: Finlanda - România 0-2 | Sport | Radio România Actualitați

Dumitru Dragomir, după Finlanda - România 1-1: “Echipa a arătat mai bine.  Dacă retrogradăm, e doar din prostia noastră”
Dumitru Dragomir, după Finlanda - România 1-1: “Echipa a arătat mai bine. Dacă retrogradăm, e doar din prostia noastră”

Finlanda - România 1-1, în Liga Națiunilor. "Tricolorii", pe ultimul loc în  Grupa a 3-a din Liga B - Stirileprotv.ro
Finlanda - România 1-1, în Liga Națiunilor. "Tricolorii", pe ultimul loc în Grupa a 3-a din Liga B - Stirileprotv.ro

Video | România - Finlanda 0-1. ”Tricolorele” suferă a doua înfrângere  consecutivă
Video | România - Finlanda 0-1. ”Tricolorele” suferă a doua înfrângere consecutivă

România va juca cu Finlanda cu casa închisă. Meciul se va disputa diseară  pe arena din Giuleşti
România va juca cu Finlanda cu casa închisă. Meciul se va disputa diseară pe arena din Giuleşti

Finlanda - România Live Video Online în Liga Națiunilor

Totul despre România - Finlanda, etapa 3 în Liga Națiunilor. Torțe și  petarde aruncate de suporteri pe teren, partida a fost întreruptă. Fanii,  injurii la adresa conducerii FRF - Fanatik.ro
Totul despre România - Finlanda, etapa 3 în Liga Națiunilor. Torțe și petarde aruncate de suporteri pe teren, partida a fost întreruptă. Fanii, injurii la adresa conducerii FRF - Fanatik.ro

Video | Finlanda - România 1-1. ”Tricolorii”, urmăriți de ghinion! Elevii  lui Iordănescu au lovit de două ori bara
Video | Finlanda - România 1-1. ”Tricolorii”, urmăriți de ghinion! Elevii lui Iordănescu au lovit de două ori bara

Arbitrul va fi vedeta de pe teren la Finlanda - România

U21 spre EURO 2025 | Victorie în ultimul minut de prelungiri! România –  Finlanda 1-0 | Federația Română de Fotbal
U21 spre EURO 2025 | Victorie în ultimul minut de prelungiri! România – Finlanda 1-0 | Federația Română de Fotbal

Finlanda - România 6-0! Umilinţă pentru "tricolorele" lui Cristi Dulca în  Liga Naţiunilor - Antena Sport
Finlanda - România 6-0! Umilinţă pentru "tricolorele" lui Cristi Dulca în Liga Naţiunilor - Antena Sport

Notele jucătorilor după România - Finlanda 1-0. Cine a fost "premiantul"  după victoria din Giulești
Notele jucătorilor după România - Finlanda 1-0. Cine a fost "premiantul" după victoria din Giulești

România - Finlanda » George Pușcaș a ratat un penalty

România - Finlanda 1-0. Nu ne mai dați mingea! Concluzie inedită după  victoria din Giulești
România - Finlanda 1-0. Nu ne mai dați mingea! Concluzie inedită după victoria din Giulești