Home

handicap Impuls izbucni fotbal mioveni cfr cluj Reciproc latin Miniatură

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Trupa lui Dan Petrescu a dat lovitura în minutul  87, la singurul șut pe poartă! Campioana a urcat pe locul 2, peste Rapid -  Antena Sport
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Trupa lui Dan Petrescu a dat lovitura în minutul 87, la singurul șut pe poartă! Campioana a urcat pe locul 2, peste Rapid - Antena Sport

B365 - CUPA ROMÂNIEI CS MIOVENI - CFR CLUJ SCOR FINAL 3 - 4: Victorie cu  scandal pentru CFR Cluj •
B365 - CUPA ROMÂNIEI CS MIOVENI - CFR CLUJ SCOR FINAL 3 - 4: Victorie cu scandal pentru CFR Cluj •

Superliga | Etapa 18: CS Mioveni-CFR Cluj, astăzi, ora 18.00

CS Mioveni - CFR Cluj, etapa 4 din Liga 1, live

CFR Cluj, victorie cu emoții la Mioveni! Campioana României a fost ținută  în șah de ultima clasată în SuperLigă - Eurosport
CFR Cluj, victorie cu emoții la Mioveni! Campioana României a fost ținută în șah de ultima clasată în SuperLigă - Eurosport

CFR Cluj - CS Mioveni, în etapa #19, live

CFR Cluj joacă la Mioveni meciul cu Rapid din Liga 1

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Victorie cu scandal pentru campioana României.  Oaspeții au câștigat cu un gol din ofsaid: „Rușine să vă fie!”
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Victorie cu scandal pentru campioana României. Oaspeții au câștigat cu un gol din ofsaid: „Rușine să vă fie!”

CFR 1907 | CS MIOVENI – CFR CLUJ 0-1

VIDEO | CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Victorie muncită de echipa lui Dan  Petrescu! Meci confuz din cauza fazelor de arbitraj
VIDEO | CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Victorie muncită de echipa lui Dan Petrescu! Meci confuz din cauza fazelor de arbitraj

Ziua de Cluj | CFR Cluj - CS Mioveni, ultimul joc al campioanei înainte de  pauza competițională
Ziua de Cluj | CFR Cluj - CS Mioveni, ultimul joc al campioanei înainte de pauza competițională

Superliga: CFR Cluj dă lovitura pe final la Mioveni - spotmedia.ro

Superliga | Etapa 3: CFR Cluj - CS Mioveni, astăzi, ora 21.30

CFR Cluj - CS Mioveni : 4 - 2. Campioana României se impune categoric după  un început ezitant de meci - Playsport
CFR Cluj - CS Mioveni : 4 - 2. Campioana României se impune categoric după un început ezitant de meci - Playsport

CS Mioveni, reacție dură după înfrângerea cu CFR Cluj! Acuză arbitrajul și  amenință cu retragerea din campionat - Eurosport
CS Mioveni, reacție dură după înfrângerea cu CFR Cluj! Acuză arbitrajul și amenință cu retragerea din campionat - Eurosport

CFR Cluj v CS Mioveni - SuperLiga Flavius Croitoru goalkeeper of CS Mioveni  in action during the
CFR Cluj v CS Mioveni - SuperLiga Flavius Croitoru goalkeeper of CS Mioveni in action during the

CFR 1907 | BILETE PENTRU MECIUL CFR CLUJ – CS MIOVENI

LIVE TEXT: CS Mioveni - CFR Cluj, ora 18:00! Campioana este condamnată să  învingă ”lanterna roșie” din Superligă!
LIVE TEXT: CS Mioveni - CFR Cluj, ora 18:00! Campioana este condamnată să învingă ”lanterna roșie” din Superligă!

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1 | Malele i-a salvat pe oaspeți pe final de meci.  Ardelenii obțin trei puncte după un meci greu | Sport.ro
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1 | Malele i-a salvat pe oaspeți pe final de meci. Ardelenii obțin trei puncte după un meci greu | Sport.ro

Adrian Porumboiu distruge arbitrajul de la CS Mioveni - CFR Cluj 0-1.  Campioana, dezavantajată clar: „A fost apogeul penibilului reușit de  Mladinovici” - Fanatik.ro
Adrian Porumboiu distruge arbitrajul de la CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Campioana, dezavantajată clar: „A fost apogeul penibilului reușit de Mladinovici” - Fanatik.ro

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1, în etapa a 18-a din SuperLiga. Clujenii se impun  la limită și urcă pe locul 2 - Fanatik.ro
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1, în etapa a 18-a din SuperLiga. Clujenii se impun la limită și urcă pe locul 2 - Fanatik.ro

CFR Cluj - CS Mioveni, Live Video Online, de la ora 21:30

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1 | Șumudică obține 4 victorii în Liga 1 și o duce  pe CFR pe primul loc | Sport.ro
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1 | Șumudică obține 4 victorii în Liga 1 și o duce pe CFR pe primul loc | Sport.ro