Home

anacronic proprietar înţelept handbal international puțini Ocean Funcționar

Franța este noua campioană mondială la handbal feminin. 31-28 în finala cu  Norvegia
Franța este noua campioană mondială la handbal feminin. 31-28 în finala cu Norvegia

Coronavirus: Federaţia internaţională de handbal a refuzat ajutorul  financiar oferit de CIO | AGERPRES • Actualizează lumea.
Coronavirus: Federaţia internaţională de handbal a refuzat ajutorul financiar oferit de CIO | AGERPRES • Actualizează lumea.

Prima mare surpriză la Mondialul de handbal! Medaliata cu bronz la EURO  2020, doar egal cu Senegal - Eurosport
Prima mare surpriză la Mondialul de handbal! Medaliata cu bronz la EURO 2020, doar egal cu Senegal - Eurosport

Se știu semifinalele Campionatului Mondial de handbal masculin

Federatia Romana de Handbal

Handbalistele tricolore, eșec cu Germania — Info Mureș

Veste mare pentru România! Țara noastră ar putea organiza Europeanul de  handbal feminin din 2024 - Eurosport
Veste mare pentru România! Țara noastră ar putea organiza Europeanul de handbal feminin din 2024 - Eurosport

Franţa, campioană mondială la handbal feminin | Cuvântul Libertăţii

Franța, campioană mondială la handbal feminin. Două jucătoare care  evoluează în România au prins echipa ideală | România Liberă
Franța, campioană mondială la handbal feminin. Două jucătoare care evoluează în România au prins echipa ideală | România Liberă

Minge de handbal Molten H2X5000 oficiala IHF marime 2 pentru competitie

Radio Romania International - Sport Club RRI: Handbal

Primul turneu international de handbal feminin Gloria 100 din județul  Bistrița-Năsăud s-a încheiat aseară. FTC-Rail Cargo Hungaria a câștigat  marele trofeu, Gloria Bistrița a urcat pe podium. Cristina Laslo (Gloria) a  primit
Primul turneu international de handbal feminin Gloria 100 din județul Bistrița-Năsăud s-a încheiat aseară. FTC-Rail Cargo Hungaria a câștigat marele trofeu, Gloria Bistrița a urcat pe podium. Cristina Laslo (Gloria) a primit

România la Campionatul Mondial de Handbal Feminin. Grupa "tricolorelor",  program complet, transmisiuni, rezultate și clasamente actualizate | Handbal  | iAM SPORT
România la Campionatul Mondial de Handbal Feminin. Grupa "tricolorelor", program complet, transmisiuni, rezultate și clasamente actualizate | Handbal | iAM SPORT

S-au stabilit sferturile de finală la Campionatul Mondial de handbal  feminin! Cum arată programul | Sport.ro
S-au stabilit sferturile de finală la Campionatul Mondial de handbal feminin! Cum arată programul | Sport.ro

România, în finala Trofeului Carpați, după o victorie spectaculoasă!  ”Tricolorii” au fost conduși la 6 goluri
România, în finala Trofeului Carpați, după o victorie spectaculoasă! ”Tricolorii” au fost conduși la 6 goluri

Un fost internațional îi apără pe "tricolori": "Contează cum ajungem la  European? Știe lumea ce fenomen există în Insulele Feroe?" | Sport.ro
Un fost internațional îi apără pe "tricolori": "Contează cum ajungem la European? Știe lumea ce fenomen există în Insulele Feroe?" | Sport.ro

Campionatul Mondial de Handbal masculin 2023

România a câştigat turneul internaţional de handbal masculin Trofeul  Carpaţi Niro - Jurnalul de Arges
România a câştigat turneul internaţional de handbal masculin Trofeul Carpaţi Niro - Jurnalul de Arges

Handbal feminin - CM din Danemarca, Norvegia și Suedia

Turneul international „Memorialul Mircea Dohan” de la Carei ajunge la a  XI-a ediție – Opinie de Carei
Turneul international „Memorialul Mircea Dohan” de la Carei ajunge la a XI-a ediție – Opinie de Carei

Se știu primele două echipe calificate în sferturile Campionatului Mondial  de handbal feminin! | Sport.ro
Se știu primele două echipe calificate în sferturile Campionatului Mondial de handbal feminin! | Sport.ro

Lotul naționalei de handbal feminin pentru meciurile cu Feroe și Austria.  Surprizele lui Adi Vasile - Fanatik.ro
Lotul naționalei de handbal feminin pentru meciurile cu Feroe și Austria. Surprizele lui Adi Vasile - Fanatik.ro

HANDBAL Liga Nationala | Facebook

Federația Internațională de Handbal - Wikipedia

Handbal masculin: România a câştigat Trofeul Carpaţi, după 31-25 în finala  cu Georgia - News Bucuresti
Handbal masculin: România a câştigat Trofeul Carpaţi, după 31-25 în finala cu Georgia - News Bucuresti