Home

Manie şoim Telemacos handbal ungaria Silitor clătire Analist

Dezastru pentru Ungaria la Mondialul de handbal. Cum e afectată România

Handbal: Ungaria, campioană europeană la tineret - 17.07.2023 | BURSA.RO

Susținute în Ungaria de o galerie frenetică, rapidistele au pierdut la  Gyor, în Liga Campionilor la handbal feminin | Sport.ro
Susținute în Ungaria de o galerie frenetică, rapidistele au pierdut la Gyor, în Liga Campionilor la handbal feminin | Sport.ro

We Love Sport Handbal Ce ne facem? Cum evită România cea mai slabă clasare  la EHF EURO
We Love Sport Handbal Ce ne facem? Cum evită România cea mai slabă clasare la EHF EURO

Rezultate de la Campionatul European de handbal feminin: Ungaria rămâne cu  0 puncte - spotmedia.ro
Rezultate de la Campionatul European de handbal feminin: Ungaria rămâne cu 0 puncte - spotmedia.ro

Ungaria, ruptă cu bătaia! Naționala din țara vecină a suferit una dintre  cele mai drastice înfrângeri la Mondialul de handbal - Playsport
Ungaria, ruptă cu bătaia! Naționala din țara vecină a suferit una dintre cele mai drastice înfrângeri la Mondialul de handbal - Playsport

Răsturnarea-șoc din Ungaria - Croația a stabilit ultima sfertfinalistă la  Campionatul Mondial de handbal feminin
Răsturnarea-șoc din Ungaria - Croația a stabilit ultima sfertfinalistă la Campionatul Mondial de handbal feminin

Handbal România - Ungaria, 29-31. Fetele s-au calificat în semifinale -  Stirileprotv.ro
Handbal România - Ungaria, 29-31. Fetele s-au calificat în semifinale - Stirileprotv.ro

Naționala de handbal feminin Under 19 a României a pierdut semifinala cu  Ungaria
Naționala de handbal feminin Under 19 a României a pierdut semifinala cu Ungaria

Vineri trebuie să umplem PITEȘTI ARENA. România - Ungaria în semifinalele  Europeanului de handbal feminin - Universul argesean
Vineri trebuie să umplem PITEȘTI ARENA. România - Ungaria în semifinalele Europeanului de handbal feminin - Universul argesean

Umilință greu de digerat pentru Ungaria la Mondialul de handbal. La câte  goluri diferență a pierdut
Umilință greu de digerat pentru Ungaria la Mondialul de handbal. La câte goluri diferență a pierdut

Exclusiv | Reacții dure după eșecul României în fața Ungariei la EHF Euro  2020: "Vrem străine, aceste jucătoare unde se mai duc?"
Exclusiv | Reacții dure după eșecul României în fața Ungariei la EHF Euro 2020: "Vrem străine, aceste jucătoare unde se mai duc?"

Ungaria, ultima formație calificată în sferturile Mondialului de handbal.  Toate rezultatele - Eurosport
Ungaria, ultima formație calificată în sferturile Mondialului de handbal. Toate rezultatele - Eurosport

Două înfrângeri cu Ungaria pentru naționalele U-17 și U-19 – una  digerabilă, alta rușinoasă – Handbal Mania
Două înfrângeri cu Ungaria pentru naționalele U-17 și U-19 – una digerabilă, alta rușinoasă – Handbal Mania

Ungaria, OUT de la Campionatul Mondial de handbal feminin. Suedia, pe val +  Cine se mai luptă pentru calificarea în sferturi | Sport.ro
Ungaria, OUT de la Campionatul Mondial de handbal feminin. Suedia, pe val + Cine se mai luptă pentru calificarea în sferturi | Sport.ro

Handbal feminin: Ungaria, campioană europeană la... | News.ro

Handbal feminin: Ungaria - România, scor 33-28,... | News.ro

Handbal masculin: Ungaria a completat tabloul sferturilor la Campionatul  Mondial 2023 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal masculin: Ungaria a completat tabloul sferturilor la Campionatul Mondial 2023 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Euro handbal U-19. România a luat bronzul. Ungaria, campioană a treia oară  - Fanatik.ro
Euro handbal U-19. România a luat bronzul. Ungaria, campioană a treia oară - Fanatik.ro

România U17 învinsă de Ungaria U17 la europenele de handbal feminin

România a pierdut clar cu Ungaria, dar a câștigat un lider înaintea  Campionatului European de handbal feminin! Prestație de excepție a  rapidistei Sorina Grozav
România a pierdut clar cu Ungaria, dar a câștigat un lider înaintea Campionatului European de handbal feminin! Prestație de excepție a rapidistei Sorina Grozav

Ungaria – România se vede pe VOYO! Meciul de handbal feminin se joacă pe 29  octombrie 2022, de la ora 18.30
Ungaria – România se vede pe VOYO! Meciul de handbal feminin se joacă pe 29 octombrie 2022, de la ora 18.30

Video | România - Ungaria 28-27! FORMIDABIL! Cea mai tare victorie din  istorie, obținută în ultima secundă
Video | România - Ungaria 28-27! FORMIDABIL! Cea mai tare victorie din istorie, obținută în ultima secundă

Două victorii și o înfrângere pentru naționala feminină de tineret în  Ungaria / Ce a declarat despre turneu selecționerul Horațiu Pașca – Handbal  Mania
Două victorii și o înfrângere pentru naționala feminină de tineret în Ungaria / Ce a declarat despre turneu selecționerul Horațiu Pașca – Handbal Mania