Home

Vânzare anticipată finanţa Walter Cunningham meci brazilia croatia Blocaj rutier decide Scoate

Croația a bătut Brazilia la penalty și s-a calificat în semifinalele  Campionatului Mondial de fotbal 2022
Croația a bătut Brazilia la penalty și s-a calificat în semifinalele Campionatului Mondial de fotbal 2022

Cupa Mondială. Brazilia a fost eliminată de Croația, după loviturile de  departajare. UPDATE: Selecționerul brazilian a demisionat. - Biziday
Cupa Mondială. Brazilia a fost eliminată de Croația, după loviturile de departajare. UPDATE: Selecționerul brazilian a demisionat. - Biziday

Șoc la Mondiale: Brazilia, eliminată în "sferturi"! La fotbal, Croația și-a  întins Spațiul Schengen până în America de Sud! - Ziariștii
Șoc la Mondiale: Brazilia, eliminată în "sferturi"! La fotbal, Croația și-a întins Spațiul Schengen până în America de Sud! - Ziariștii

CM 2022. Croaţia învinge Brazilia la loviturile de la 11 m (4-2) şi se  califică
CM 2022. Croaţia învinge Brazilia la loviturile de la 11 m (4-2) şi se califică

CM Qatar: Croaţia şi Brazilia, calificate în sferturi | Radio România Reșița

Scene emoționante cu Luka Modric și Casemiro!

Croația - Brazilia 1-1, 4-2 d.pen. » Croația, prima semifinalistă de la  Campionatul Mondial
Croația - Brazilia 1-1, 4-2 d.pen. » Croația, prima semifinalistă de la Campionatul Mondial

Croația - Brazilia 1-1. Livakovic stopează în sferturi drumul principalei  favorite la câștigarea Mondialului 2022
Croația - Brazilia 1-1. Livakovic stopează în sferturi drumul principalei favorite la câștigarea Mondialului 2022

Brazilia, eliminată de la Cupa Mondială 2022. Croaţia se califică în  semifinale, la penalty-uri | Observatornews.ro
Brazilia, eliminată de la Cupa Mondială 2022. Croaţia se califică în semifinale, la penalty-uri | Observatornews.ro

BRAZILIA - CROAŢIA 0-0 (1-1 după prelungiri, 2-4 după lovituri de la 11  metri) Dramatism total, Livakovic i-a dus pe croaţi în semifinale -  09.12.2022 | BURSA.RO
BRAZILIA - CROAŢIA 0-0 (1-1 după prelungiri, 2-4 după lovituri de la 11 metri) Dramatism total, Livakovic i-a dus pe croaţi în semifinale - 09.12.2022 | BURSA.RO

Fotbal - CM 2022: Croaţia învinge Brazilia la loviturile de departajare  (4-2) şi se califică în semifinale | replicaonline.ro
Fotbal - CM 2022: Croaţia învinge Brazilia la loviturile de departajare (4-2) şi se califică în semifinale | replicaonline.ro

VIDEO | CM de fotbal, sferturile de finală: Croaţia a provocat o surpriză  după ce a învins Brazilia la lovituri de departajare şi s-a calificat în  semifinale ⋆ Universul.net
VIDEO | CM de fotbal, sferturile de finală: Croaţia a provocat o surpriză după ce a învins Brazilia la lovituri de departajare şi s-a calificat în semifinale ⋆ Universul.net

Croația a reușit imposibilul în fața Braziliei! Nicio echipă nu a mai  izbutit asta la Cupa Mondială - Eurosport
Croația a reușit imposibilul în fața Braziliei! Nicio echipă nu a mai izbutit asta la Cupa Mondială - Eurosport

Croația – Brazilia 1-1, 4-2 la loviturile de departajare, în sferturile de  finală de la Campionatul Mondial 2022. Dominik Livakovic, ales din nou omul  meciului. Update - Fanatik.ro
Croația – Brazilia 1-1, 4-2 la loviturile de departajare, în sferturile de finală de la Campionatul Mondial 2022. Dominik Livakovic, ales din nou omul meciului. Update - Fanatik.ro

Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au  calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă -  Playtech Știri
Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă - Playtech Știri

Croația a eliminat Brazilia de la Campionatul Mondial la penaltyuri. Neymar  și echipa sa pleacă acasă - Stirileprotv.ro
Croația a eliminat Brazilia de la Campionatul Mondial la penaltyuri. Neymar și echipa sa pleacă acasă - Stirileprotv.ro

Cupa Mondială: Brazilia - Coreea de Sud 4-1. Sud-americanii au rezolvat  meciul încă din prima repriză. Japonia - Croaţia 1-1 (2-4 după  penalty-uri)! Cele două câştigătoare de luni se vor întâlni în sferturi
Cupa Mondială: Brazilia - Coreea de Sud 4-1. Sud-americanii au rezolvat meciul încă din prima repriză. Japonia - Croaţia 1-1 (2-4 după penalty-uri)! Cele două câştigătoare de luni se vor întâlni în sferturi

CROAȚIA vs. BRAZILIA. Sud-americanii sunt neînvinși în fața croaților, dar  au fost umiliți de iugoslavi | Sport.ro
CROAȚIA vs. BRAZILIA. Sud-americanii sunt neînvinși în fața croaților, dar au fost umiliți de iugoslavi | Sport.ro

CM 2022 Qatar: Vis năruit - Brazilia, eliminată dramatic la penaltiuri de  Croația - HotNews.ro
CM 2022 Qatar: Vis năruit - Brazilia, eliminată dramatic la penaltiuri de Croația - HotNews.ro

Economica.net - CM 2014 - Primul meci de la Mondiale: Brazilia - Croaţia  3-1 - Economica.net
Economica.net - CM 2014 - Primul meci de la Mondiale: Brazilia - Croaţia 3-1 - Economica.net

CM 2022 | Croația - Brazilia 1-1 (4-2 d.l.d.). IN-CRE-DI-BIL! Croația s-a  calificat miraculos în semifinale, după penalty-uri! Selecao, OUT de la  Campionatul Mondial - Antena Sport
CM 2022 | Croația - Brazilia 1-1 (4-2 d.l.d.). IN-CRE-DI-BIL! Croația s-a calificat miraculos în semifinale, după penalty-uri! Selecao, OUT de la Campionatul Mondial - Antena Sport

CM 2014. Brazilia–Croația, 3-1 în primul meci al campionatului mondial de  fotbal | Digi24
CM 2014. Brazilia–Croația, 3-1 în primul meci al campionatului mondial de fotbal | Digi24

Campionatul Mondial. Croația a eliminat Brazilia și s-a calificat în  semifinale. O nouă lovitură dată de vicecampionii lumii - Evenimentul Zilei
Campionatul Mondial. Croația a eliminat Brazilia și s-a calificat în semifinale. O nouă lovitură dată de vicecampionii lumii - Evenimentul Zilei