Home

Blink deficit În aer liber steaua west ham 2 0 Independenţă a atrage vă faceți griji

UEFA Conference League – Grupa B: West Ham United 3-1 FC Steaua! 70 minute  peste englezi! | FCSTEAUA.RO
UEFA Conference League – Grupa B: West Ham United 3-1 FC Steaua! 70 minute peste englezi! | FCSTEAUA.RO

Zoltan Ritli dă exemplul Stelei înainte de FCSB - West Ham: "Nea Imi ne-a  făcut gladiatori! Eram plin de contuzii și de dureri" | Sport.ro
Zoltan Ritli dă exemplul Stelei înainte de FCSB - West Ham: "Nea Imi ne-a făcut gladiatori! Eram plin de contuzii și de dureri" | Sport.ro

West Ham, prima performanță europeană, după 1981! Steaua și Astra au stat  în calea fericirii londonezilor | Sport.ro
West Ham, prima performanță europeană, după 1981! Steaua și Astra au stat în calea fericirii londonezilor | Sport.ro

FCSB - West Ham 0-3. Cu rezervele, englezii au avut peste 10 ocazii și s-au  calificat cu 6 victorii din 6 meciuri
FCSB - West Ham 0-3. Cu rezervele, englezii au avut peste 10 ocazii și s-au calificat cu 6 victorii din 6 meciuri

Sabin Ilie (tricou rosu) de la Steaua Bucuresti intr-o actiune personala,  talonat de doi jucatori neidentificati de la West Ham United in timpul  meciului contand pentru turul II al Cupei UEFA dintre
Sabin Ilie (tricou rosu) de la Steaua Bucuresti intr-o actiune personala, talonat de doi jucatori neidentificati de la West Ham United in timpul meciului contand pentru turul II al Cupei UEFA dintre

FCSB a fost la 22 de minute distanță de o victorie istorică. Ar fi fost  prima în Anglia, din 11 încercări
FCSB a fost la 22 de minute distanță de o victorie istorică. Ar fi fost prima în Anglia, din 11 încercări

Steaua Bucharest 2-0 West Ham 21st October 1999 - YouTube

REZUMAT: Arsenal - West Ham 0-2. Surpriză pe "Emirates" - YouTube

West Ham, palmares dezastruos împotriva echipelor româneşti în Europa!  Englezii, doar o victorie în opt meciuri disputate - Fanatik.ro
West Ham, palmares dezastruos împotriva echipelor româneşti în Europa! Englezii, doar o victorie în opt meciuri disputate - Fanatik.ro

Cine este West Ham United? Echipele românești i-au învins

Steaua - West Ham United 2-0 (Cupa UEFA, turul 2, 21 octombrie 1999)

VIDEO | Arsenal - West Ham 0-2! Surpriză în ultima partidă a etapei

Conference League | West Ham - FCSB 3-1, în grupa B! CFR Cluj a făcut egal  cu FC Ballkani - Eurosport
Conference League | West Ham - FCSB 3-1, în grupa B! CFR Cluj a făcut egal cu FC Ballkani - Eurosport

CSA Steaua - Dinamo 2-0, derby incendiar în Ghencea

West Ham United - FCSB 3-1, în grupele Conference League. Evoluție  curajoasă pentru trupa lui Nicolae Dică
West Ham United - FCSB 3-1, în grupele Conference League. Evoluție curajoasă pentru trupa lui Nicolae Dică

West Ham - FCSB 3-1 » „Ciocănari” o repriză, „ciocăniți” la final!

West Ham 0 V Steaua Bucharest Editorial Stock Photo - Stock Image |  Shutterstock
West Ham 0 V Steaua Bucharest Editorial Stock Photo - Stock Image | Shutterstock

Fotbalistul de la West Ham, aproape de trei ori mai valoros decât toată  echipa FCSB-ului. Cote alarmante ale adversarilor din Conference | Sport.ro
Fotbalistul de la West Ham, aproape de trei ori mai valoros decât toată echipa FCSB-ului. Cote alarmante ale adversarilor din Conference | Sport.ro

Andrei Cordea, după West Ham – FCSB, scor 3-1: ”Acel penalty ne-a  dezavantajat. Dacă nu se acorda, nu pierdeam”
Andrei Cordea, după West Ham – FCSB, scor 3-1: ”Acel penalty ne-a dezavantajat. Dacă nu se acorda, nu pierdeam”